ממליצים

אסף בנה את ביתנו ואת הבית הצמוד לנו. כמו בכל ביצוע בנייה, נתקלנו במצבים לא צפויים שנבעו ממצב הקרקע, ורק בזכות הנחישות של אסף הם הסתיימו על הצד הטוב ביותר. פרט לנחישות, מה שמגדיר את אסף הוא אמינות, מקצועיות ורצינות. כל אלה נתנו לי להרגיש רגועה ולדעת שהבנייה של הבית שלי בידיים טובות. לא קל למצוא בתחום הבנייה אנשי מקצוע אמינים, כאלה שבאמת אפשר לומר שהם שמים את הלקוח במקום הראשון – אסף על בסיס קבוע נתן לי להרגיש כך, והדברים גם נראו בשטח. לא אהסס להמליץ עליו לכל אדם הבונה בית, ואני יודעת שהוא הטוב ביותר שאוכל להמליץ עליו.
נועה קאלו
זכרון יעקב
אסף היקר אין מספיק מילים להודות לך על בניית ביתנו החדש. העובדה היא שעמדנו בתקציב מאוד מצומצם עם רמת גימור מאוד גבוהה. בסופו של יום חסכנו כסף, זמן והמון כאב ראש. אתה ניווטת אותנו בצורה מקצועית וחברית לכל אורך הבנייה. אתה לא ויתרת לבעלי המקצוע על כלום. אתה מנעת מאיתנו לעשות החלטות לא מקצועיות והובלת אותנו כל הזמן על דרך המלך. אני לא הכרתי אותך לפני אבל מצאתי גם מפקח וגם חבר. ברמה האישית אני חייב לציין אתה בן אדם של נתינה וסופר מקצועי. שילוב מנצח בענף הזה. אני ממליץ בחום לכל אחד שרוצה לבנות את ביתו – לקחת את אסף!!!
חנוך מהבד
בנימינה
היתה לי ההזדמנות לעבוד עם אסף טל במספר פרוייקטים, גם כאדריכלית וגם כלקוחה. ותחת שני הכובעים החוויה היתה מצויינת.אסף טל הוא אדם שנח ונעים לשתף עימו פעולה. הוא מקצועי מאד בעל ידע ונסיון רב. יסודי קפדן ובעל יושרה אישית ומקצועית.מנהל את העבודה ואת הצוותים שלו ביעילות ובו זמנית נעים הליכות ומאד שירותי. ממליצה בחום לעבוד איתו גם לאדריכלים וגם למי שמחפש את האדם המתאים שיבנה לו בית וגם ייתן לו שקט נפשי בתקופת הבניה. וזה ממש לא מובן מאליו.
ענת עצמון
אדריכלית
אסף היקר, גילה ואני מבקשים להודות לך ולהביע הערכה רבה על ניהול וליווי הקמת ביתנו החדש. עשית זאת במקצועיות רבה, תוך גילוי ידע רב בכל התחומים הנוגעים לבניית בית מהיסוד ועד לסיום מלא ומושלם. עשית זאת עם כל הלב והנשמה הרבה מעבר לליווי פרויקט שגרתי. קשה לנו לדמיין את בניית הבית ללא הניהול והליווי הצמוד שהענקת לנו. עשית זאת בהתלהבות רבה תוך הקפדה על רמת ביצוע גבוהה ובלתי מתפשרת מצד על בעלי המקצוע וידעת גם לשמור אותנו במסגרת התקציב וההחלטות הרבות במהלכו של הפרויקט. הייתה לנו זכות גדולה ליהנות משירותיך ונשמח לשתף בכך גם לקוחות חדשים.
אלי וגילה פיימן
זכרון יעקב
אסף היקר, אין לי מילים להודות לך על התהליך הארוך והיעיל שעברנו יחד. בנית לי בית תוך שיתוף פעולה לאורך כל הדרך, מבצורה מכובדת , נעימה וסובלנית. סמכתי עלייך והערכתי את החריצות שלך, את היושרה והרצון העמוק לעזור ולענות על כך שאלה ובקשה שלי. הפרויקט היה מוצלח מבחינת לוחות זמנים, איכות עבודה והוגן מבחינת המחיר. באם אבנה שוב בעתיד, אין ספק שאפנה אליך!
ענת פלד
מעיין צבי
"אסף הוא בן אדם מאוד יסודי, מאוד קפדן, גם מבחינת לוחות זמנים, הכל מתוקתק. יש תזרים עבודה ברור. בגלל כל זה גמרנו את הבניה בזמן יחסית קצר."
אורי פיליפס
מעיין צבי
לאסף הגענו דרך המלצות של שני שכנים מהקיבוץ. נפגשנו עם מספר מפקחים והחלטנו שהוא האדם עימו נכבוש את היעד הנכסף של בניית בית חלומותינו. וצדקנו ! אסף הוא קפדן , מקצועי ויסודי. אולם, התכונה החשובה ביותר ההופכת אותו לקלף מנצח הינה התקשורת הבין-אישית המדהימה שלו !!! גם בתקופות של לחץ ותסכול אסף תמיד אדיב, מרגיע ונעים. הבנייה , בקיבוץ צפוף כמו אצלנו , מזמנת הרבה טענות מצד השכנים ובזכות אסף שרדנו את הבנייה בלי יותר מידי דרמות... עוד שבוע נכנס לבית חלומותינו וזו הזדמנות להודות לאסף על הכל ! אוהבים ומוקירים מאוד
עדי ועודד סלע
מעיין צבי
שלום רב, המועצה המקומית בנימינה - גבעת עדה עובדת עם אסף טל, כמפקח ומנהל פרויקטים חיצוני בתחום הבינוי והתשתיות משנת 2015. לאסף טל יש הבנה מעמיקה הן של התקינה, פרטי הבניין והמפרט הכללי והן של ניהול העבודה בשטח, ניהול הפרויקט ולוחות זמנים באופן יעיל ומקצועי. המועצה המקומית עבדה ועובדת עם אסף טל בפרויקטים מגוונים כגון בניית בית ספר חדש, עבודות פיתוח ובניה בבית העלמין, שיפוצים והרחבות במוסדות חינוך, עבודות ביוב וניקוז שונות ברחבי הרשות ועוד עבודות שונות.
דיויד ברייטבורד
מהנדס מועצה אזורית שומרון
אסף! אנחנו רוצים לומר לך תודה ענקית ! ומעומק הלב. בנית לנו את בית חלומותינו, עשית זאת בצורה הכי נעימה, מהנה ומקצועית שיכולה להיות. אתה איש מקצוע, נותן שירות מדהים, אך בעיקר את בן אדם. מקשיב, מקבל, יודע להרגיע שצריך וזה הופך את העבודה איתך להנאה רצופה. אז שוב תודה מעומק הלב.
אהובה ורונן
זכרון יעקב